Klokkengieterlaan 9-308 Zwolle
Vraagprijs: € 315.000,- Kosten Koper
- Plaats: Zwolle
- Postcode: 8043BA
- Wijk: Stadshagen
- Woonoppervlakte: 46 m2
- Inhoud: 156 m3
- Bouwjaar: 2024
Omschrijving Klokkengieterlaan 9-308 Zwolle
Modern en energiezuinig wonen met vrij uitzicht
Op de derde verdieping van het in 2024 gebouwde appartementencomplex De Schoonhorst ligt dit moderne en energiezuinige appartement met een balkon op het westen. Je woont hier comfortabel, met vrij uitzicht over het groen en alle dagelijkse voorzieningen van Stadshagen dichtbij.
Het appartement is modern afgewerkt en beschikt over een lichte woonkamer, moderne keuken, ruime slaapkamer en vloerverwarming door het gehele appartement. Met energielabel A++, drie zonnepanelen en verwarming en koeling via een collectieve warmtepomp is het appartement bovendien helemaal van deze tijd.
Centraal wonen in Stadshagen
De Schoonhorst ligt op een centrale plek in Stadshagen, met veel parkeergelegenheid voor de deur. Winkelcentrum Stadshagen ligt op korte afstand en ook de bushalte is dichtbij. Tegelijkertijd hoef je voor groen en ruimte niet ver. Je wandelt of fietst gemakkelijk richting het buitengebied, de uiterwaarden van het Zwarte Water en de Hasselterdijk. Met de fiets ben je bovendien zo in de binnenstad van Zwolle.
Lichte woonkamer en balkon op het westen
Via de centrale entree met video-intercom bereik je met de trap of lift de derde verdieping. De gezamenlijke hal is voorzien van vloerbedekking, wat zorgt voor een verzorgde uitstraling en een prettige akoestiek.
Eenmaal binnen kom je in de hal, vanwaar de verschillende vertrekken bereikbaar zijn. De woonkamer is licht dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek. De PVC-vloer zorgt daarbij voor een rustige en moderne basis.
Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op. Door de ligging op het westen geniet je hier vooral in de middag en avond van de zon. Na een werkdag nog even buiten zitten kan hier dus prima, met vrij uitzicht over de bomen en het groen langs de Klokkengieterlaan.
Moderne keuken
De keuken sluit aan op de woonkamer en biedt ruimte voor een eettafel. De moderne opstelling is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vaatwasser, oven en koelkast.
Ruime slaapkamer en badkamer
Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer met voldoende plek voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel met waskom. De wasmachine en droger staan praktisch uit het zicht opgesteld in een aparte kast.
Comfortabel en energiezuinig
Dat dit appartement pas in 2024 is gebouwd, merk je ook aan het wooncomfort. De woning is volledig gasloos, heeft energielabel A++ en beschikt over drie zonnepanelen. Verwarming en koeling verlopen via een collectieve warmtepomp, waarbij het verbruik per appartement individueel wordt gemeten.
Door het gehele appartement ligt vloerverwarming, die in de zomer ook voor verkoeling kan zorgen. Daarnaast zijn voor de ramen screens geplaatst, waarmee je op zonnige dagen de warmte zoveel mogelijk buiten houdt.
Dit wil je weten over het appartement:
• Appartementencomplex gebouwd in 2024
• Energielabel A++
• Balkon op het westen met vrij uitzicht
• Drie zonnepanelen
• Volledig gasloos
• Vloerverwarming door het gehele appartement
• Verwarming en koeling via een collectieve warmtepomp
• Screens voor de ramen
• Kunststof kozijnen
• Lift aanwezig
• Veel parkeergelegenheid voor de deur
• VvE-bijdrage circa € 98,- per maand
Nieuwsgierig naar dit moderne en energiezuinige appartement met vrij uitzicht? We laten je Klokkengieterlaan 9-308 graag tijdens een bezichtiging zien.
Locatie
Appartementencomplex De Schoonhorst is gebouwd in 2024. Je profiteert hier dus van het comfort en de energiezuinigheid van recente nieuwbouw.
Het appartement ligt op de derde verdieping. Deze verdieping is bereikbaar met zowel de trap als de lift.
Ja, het appartement beschikt over een balkon op het westen. Hierdoor geniet je hier vooral in de middag en avond van de zon. Vanaf het balkon heb je vrij uitzicht over de bomen en het groen langs de Klokkengieterlaan.
Het appartement beschikt over één ruime slaapkamer met voldoende plek voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast.
Het appartement heeft energielabel A++, is volledig gasloos en beschikt over drie zonnepanelen. Verwarming en koeling verlopen via een collectieve warmtepomp.
Ja, door het gehele appartement ligt vloerverwarming. Deze kan in de zomer ook worden gebruikt om het appartement te verkoelen.
Ja, voor de ramen zijn screens geplaatst. Hiermee kun je op zonnige dagen de warmte zoveel mogelijk buiten houden.
De VvE-bijdrage bedraagt circa € 98,- per maand.
Ja, er is veel parkeergelegenheid voor de deur van het appartementencomplex.
De Schoonhorst ligt centraal in Stadshagen. Winkelcentrum Stadshagen en een bushalte liggen op korte afstand. Ook wandel en fiets je gemakkelijk richting het buitengebied, de uiterwaarden van het Zwarte Water en de Hasselterdijk. De binnenstad van Zwolle is goed per fiets bereikbaar.